FIND WHAT YOUR HAIR NEEDS

28.10.2017

ČTYŘI TYPY PRO VAŠE VLASY

V dnešní době existuje tolik vlasových produktů, které jsou ohromující, jen je důležité vědět, které z nich jsou pro vaše vlasy ty pravé. Vybrala jsem pro Vás čtyři produkty, o kterých si myslím, že jsou kvalitní a dokáží vašim vlasům pomoci.1. MARIA NILA STRUCTURE REPAIR SHAMPOO

Tento šampón doporučuji pro nás maminky co máme v těhotenství poškozené vlasy. Má skvělé hydratační účinky, hloubkovou výživu, která posiluje vlasovou struktu a výtažek z mořské řasy, který napomáhá vlasům získat svou přirozenou sílu, hebkost a lesk - doporučuji nejen maminkám.

Pod fotkou odkaz na ŠAMPÓN


2. MARIA NILA STRUCTURE CONDITIONER REPAIR


Po umytí vlasů šampónem následuje krok č.2 a to je conditioner. Když už budete mít z této řady šampón, je vždy nejlepší pokračovat s produkty od stejné značky - jelikož je to pro Vaše vlasy nejlepší. Já beru conditioner jako druhý nejdůležítější produkt v mé vlasové výbavičce. Kromě toho, že se snáz vlasy rozčesají bez zacuchávání, jsou pak vlasy výrazně jemnější a lesklejší. Navíc dodává vlasům hydrataci a posiluje je.


Pod fotkou odkaz na CONDITIONER


3. MARIA NILA STRUCTURE REPAIR MASQUE

Jelikož mi teď vlasy opravdu hodně vypadávají a jsou hodně slabé, jediná má záchrana byla tato maska, která má opět výtažky z mořských řas a díky nim pomáhá mým vlasům získat zpět přirozenou sílu. Efekt je znát hned po prvním umytí a není jen pro poškozené vlasy, ale je vhodná pro všechny typy vlasů a její plus je, že chrání vlasy před UV zářením.

Pod fotkou odkaz na MASKU


4. KOCOSTAR MASKA NA VLASY

Jednorázová hydratační maska je perektním a nepostradatelným doplňkem celé řady vlasové kosmetiky. Používám jí jednou za tři týdny, abych své vlasy oživila a dodala jim trošku více hydratace a lesku. Na tuto masku si udělám čas velice ráda, jelikož si její působení vždy zpříjemním čajíčkem a sledováním nějakého hezkého filmu. Kromě toho všeho má i skvělou vůni!

Pod fotkou odkaz na KOCOSTAR MASKU


Budu moc ráda, když mi po vyzkoušení těchto produktů opět napíšete vaše první dojmy! Chcete cokoliv vědět, poradit - pište pište pište!:)

Hezkou sobotu,

Pusu Maru!