HAPPY FACE IN NEW DRESS

28.02.2019

Ahoj holkyyy! Jak se máte? Jaro je pomalu tady a já bych Vám ráda dala nějaký pěkný tip na šatky, které se dají vzít kamkoliv ... na oslavku, svatbu, ples. Jelikož to není s Pepíčkem úplně jednoduché chodit po obchodech a trávit v každém obchodě hodinu, jak jsem to dřívě dělávala... Snažím se to nyní nějak urychlit a udělat si to pro sebe co nejjednodušší. Proto hledám na instagramu nebo internetu a když se mi nějaký obhod zalíbí tak jedu rovnou tam. Když jsem tam přijela, byla jsem překvapená hezkými prostory, příjemnou obsluhou, která mi pomáhala do i z šatů.

Co říkáte na tyto bílé šaty? Podle mě jsou úchvatné...

Nebo tyto modré šaty? 

Tento obchod s šaty everpretty. Už jsem Vám ho doporučila i u sebe na instagramu. Přidám Vám sem i odkaz přímo k nim na web. Samožřejmě šaty vypadají vždy nejlépe naživo, takže neváhejte a běžte navšívit tento krásný obchůdek, budete překvapené. 

Šatů není nikdy dost a letos v obchodech, kde jsem byla nebyl žadný výběr, proto když si potřebuji vybrat rychle nějaké pěkné a né drahé šaty zajdu si sem. 

Zde máte odkaz přímo na jejich stránky.


Budu se opět moc rtěšit na Vaše zprávičky, co jste ulovili a kdo bych potřeboval s něčím poradit, neváhejte a určitě pište!

Budu se moc těšit,

Krásný den,

Maru:)