I LOVE MY ROUTINE

18.04.2019

Tentokrát jsem si pro Vás připravila něco jiného. Dokonalý štětec na pudr, který jsem strašně dlouho sháněla. Všude možně prodávají štětce, ale pokaždé mi z nich padaly štětinky a byl brzy roztřepený, proto za mě můžu opravdu doporučit tento. Je velmi jemný a dá se využít třeba i na tvářenku. Tak to používám já. Někdy na pudr a někdy zase na tvářenku. Je to veliky výhoda, protože můžete mít o jeden štecec méně.

Dále jsem si vybrala podkladovou bázi pod řasenku, je úzažným pomocníkem pro usnadnění při nanášení řasenky. Jelikož se vám krásně na řasy chytne a také krásně drží, takže můžete zůstat celý den bez řasenky při ruce v klidu a nemusíte si řasy po celý den upravovat. Dále jsem si vybrala Make-up od značky ARTDECO, který skvěle kryje a zafixuje vám rovnou plť, takže se nemastíte a nemusíte používat žadne zmatňovače. Čislo makeupu je č.8 loft linen.

Krásný den, holky! Jak se máte? A jak si užíváte jara? Já naprosto úžasně! Nyní je vše jednodušší, žádné velké oblékání, jen pár kousků a můžu jít. Je to prostě paráda a na tohle jsem se moc těšila. Každý den se těším na své rituály, které má ráda asi každá z nás a to - líčení. Není to tak, že bych se musela malovat každý den, jinak bych nevyšla z domu, ale protože to mám ráda a cítím se tak lépe. Proto, když mi někdo z rodiny řekne ,,Nemaluj se", už to ani nevnímám, protože to je má oblíbená činnost, díky které se mohu cítit lépe a být sama se sebou spokojená! Už minule jsem vám tady představovala novou kosmetiku od značky PROFISKIN_CZ, ze které jsem naprosto nadšená a protože jsem měla spoustu pozitivních zpráv a dotazů, připravila jsem si pro vás další kolo. 

ZDE MÁTE OKDAZ PŘIMO NA JEJICH STRÁNKY

Doufám, že se Vám opět můj tip na nějaké kosmetické kousky líbil a v květnu Vám představím další na které se můžete těšit...např. Samoopalovací pěnu. Jak se na ní neustále ptáte:)

Přeji krásný den,

Maru:)