LOVE THAT LOOK

24.04.2019

Tak tady jsou! Vybrala jsem si bílé se stříbrnou, takže se mi budou hodit úplně ke všemu a zároveň vypadají naprosto luxusně. Cítím se v nich dobře, jsou velmi pohodlné a klínek je také příjemný. Ušla jsem v nich už celkem štreku a zatím mě v nich nebolely nožky a ani jsem neměla žádný puchýře, což mívám z nových bot poměrně často. na klínku jsou korálky, takže když se na mě dívá i někdo ze strany, jsou zajímavé. Jak si můžete všimnou prsty mám opravdu dlouhé a vejdou se :-D, takže dobrý!


Ahoooj holky! Jak se máte? Chtěla bych Vám moc poděkovat za úžasné ohlasy, které tady na blogu dostávám. Jsem nadšená, že Vám mohu rozdávat dobré tipy, jak už na kosmetiku, oblečení, obuv, prostě jakoukoliv inspiraci, která Vám usnadní hledaní, nebo naopak Vám dá nějakou inspiraci pro něco nového a hezkého. Jelikož máme teď krásné počasí a léto se nám blíží, připravila jsem si pro Vás dnes dokonalý tip na sandálky. Já mám vždy opravdu velký problém vybírat sandálky, jelikož nemám uplně malou nožku 38-39 a vždy mi z nich lezou prsty.... takže jsem si dala záležet na výběru a raději jsem začala shánět dříve, než opět na poslední chvíli, vlastně jako vždy! Tentokrát mi to nedalo a vybrala jsem si sandálky na platfomě. Můj muž mi za to vždy vynadá, jelikož jsme skoro stejně velcí a nemá rád, když je menší než já .... :D Proto jsem je dlouho doma skývala, ale nakonec jsem je s nim přeci jen vytáhla a ikdyž jsem si vyslechla, nakonec se mu moc líbily.... :-)))!!! 


Také jsem si od nich vybrala overálek. Je červený, ale jelikož mi zatím nepřišel, tak Vám ho musím odprezentovat až příště! Tím jsem chtěla říci, že tam nenajdete jen botky, ale i luxusní kousky, které se Vám budou jak na dovču, nebo tady na parádu určitě hodit!

Overálek Vám tedy představím příště spolu i snovými botky, takže se máte na co těšit!

Kdo bude potřebovat poradit, nebo ukázat co jste pořídili, dejte mi určitě vědět...

Budu se moc těšit opět na vaše ohlasy,

Maru:-)

ZDE JE OKDAZ PŘÍMO NA JEJICH E-SHOP