PERFECT FOR YOU

28.12.2018

Krásný den holky! Jak jsem Vám slíbila, ani dnes pro Vás nebude chybět vánoční inspirace, kterou budete moc využít jako tip na dárek pro své blízké. Nejvíce jste se mě ptaly na dekorativní kosmetiku, což já můžu! Proto jsem si pro Vás vybrala něco originalního co se bude líbít asi každé z nás - a to kosmetický kufřík plný krásných a kvalitních malovátek. Proč jsem vybrala zrovna tento? Protože je od mé velmi oblíbené značky ElizabethArden. Nejen, že je kvalitní, krásně vypadá, ale je i cenově dostupná. Tím myslím, že než byste si koupily jednu tvářenku od jiné značky, může stát např. 1000 korun a to klidně i více a to nemluvím o rtěnkách, stínech, řasence, odličovadle, lesku a štětcích.... to všechno tento kosmetický kufřík obsahuje a celý stojí 1299,-. To mi přijde naprosto perfetkní cena, na to co vše tam můžete najít. Hlavně to vydrží dlouho a vlastně tam najdete vše co byste si stejně buď ted nebo časem musely koupit. Kufrík můžete využít na malovátka, ale třeba i jako hygienický kufřík na cestování. Je dostatečně veliký a velmi praktický.

Začala bych asi tvářenkou, kterou jsem začala používat jako první - je fantastická. Máte tam tři odstíny, které tvoří jeden rozjasňovač, který má bronzový nádech. Když si ho nanesete na pleť, vypadá naprosto přirozeně a dlouho vydrží. Tady Vám přídávám z bllízka fotečky - listujte!

Dalším oblíbencem je moje oční paletka. Máte k ní dva štětce, kterými si stíny nanesete. Jde to s nimi vážně bezvadně, lehce se roztírají a máte takový výběr, že je vždy těžké vybrat favorita! Přidávám více foteček, ať se můžete podívat z blízka - listujte!

Další jsem si připravila svojí oblíbenou rtěnku, která je opravdu držák a má krásný odstín, který se hodí na jakoukoli příležitost.

Doufám, že se Vám kufřík líbí stejně jako mně a zde Vám přidávám odkaz přímo na kufřík ELIZABETH ARDEN. Na e-shopu najdete ale i spoustu jiných a krásných tipů!

Ještě Vám jsem přídám tip na jednu paletku, která obsahuje tvářenky a rozjasňovače. Je krásná, dobrá a opět cenově dostupná - listujte!

No a abych Vám dala nějaký tip i pro vaše druhé polovičky, který si myslim, že nezkazí žadnou radost!

Tak holky, doufám, že budete s tímto tipem k Vánocům spokojeni. Už jsem všechny produkty odprezentovala u sebe ve stories a byly skvělé ohlasy, tak doufám, že se Vám bude líbit i tento podrobnější článeček:),

Krásný zbytek dne,

Vaše Maru!