SPRING CALLS FOR THE NEW MAKE-UP ROUTINE

18.04.2018

 Ahojky holky! Jak se máte? Jak travíte vaše dny o prázdninách? Nebo na mateřské dovolené? Jelikož jsem si říkala, že maminy musí mít času.... mením svůj názor NEMAJÍ!....tak při mé každé volné chvíli se jdu mrknou na něco hezkého na internet, co bych mohla náhodou potřebovat....:D A  Vám bych proto dnes chtěla představit mé skvělé pomocníky a to tyto úžasné korektory, které zakryjou vaše všechny nedokonalosti na pleti.

Se sadou korektorů boi-ing zakryjete každou chybičku. Ať už chcete něco zakrýt, doladit, rozjasnit či pleť hydratovat, tyto dva korektory mají vždy na každé vaše dilema tu správnou odpověď. Součástí sady je báječné pouzdro na zip ve tvaru tužky.

Myslím si, že tyto pomocníky hledá každá z nás a neměly by chybět v žadné kosmetické výbavičce. Jelikož přes léto se většinou nemaluji, abych se opálila a i proto, že se mi vždy vše ve vodě rozteče, přijde mi, že s těmito korektory to drží. Tažkže i vy co se rádi líčíte k vodě je to perfektní vychytávka. Samozřejmě není to úplně levná kosmetika, ale právě mi přijde, že se to vyplatí do ní investovat, protože vydrží opravdu dlouho, alespoň mi to tak přijde. Už je mám přes měsíc a přijde mi, že neubilo vůbec nic... i těm, kteří se malují několikrát za den. 

Doufám, že se Vám můj tip na kosmetiku bude líbit a že mi opět napíšete vaše recenze na tyto dva korektory,

Budu se moc těšit,

Přejí Vám krásný den,

Pusu Maru:)