FASHION IS A TREND. STYLE LIVES WITHIN A PERSON

03.10.2018

Krásné úterý holky! Jak se máte? A jak jste si užily víkend? Nevím jak vy, ale my s Pepulkou se pořád nemůžeme smířit s tím, že je léto za námi. Je to težké vyřadit z šatníku kraťasy, tílka a nahradit je za trička s dlouhým rukávem či svetry. Ani jsme neměli šanci vyjít ven ve svetříku, kožené bundičce, rovnou dámské zimní bundy, čepice....ale ještě nás ta největší zima čeká a já se snažím stále myslet pozitivně a přeci jen si ten nějaký letní kousek ve skříni nechat. A tím letním kouskem myslím

Ikdyž léto končí, pořád máme šanci nějaké ty šatky vytáhnout a tona plesovou sezonu, krerá nás čeká. Jelikož se vždy snažím vybrat šaty originální, aby je někdo neměl a aby byly jiné než prodávají ve všech kamenných obchodech. Už se mi osvědčilo vždy hledat na internetu a kupovat přes e-shop. Nyní už jsou ty e-shopy tak vymakané, že se mi už dlouho nestalo, abych si objednala špatnou velikost, nebo to neodpovídalo tomu co je na obrázku. Inspirovala jsem se kamarádkou, která mi jendou tento e-shop doporučila a jsem z něj úplně nadšená. Jmenuje se MANZARA.  

Nejen, že jsem si tam nakoupila spoustu věcí na léto, ale objevila jsem tam nádherné 

, o kterých jsem vám musela napsat, abych Vám dala nějaký dobrý tip, když na nějaký ten ples vyrazíte. Samozřejmě tam nejsou šaty pouze na ples, ale jak na léto tak zimu...vlastně na kteroukoliv příležitost.

 Zde jsem si pro vás připravila ukázku šatů, které mě zaujaly.

Zde máte odkaz přímo na jejich E-shop 

Doufám, že se Vám opět můj tip bude líbit a když budete potřebovat poradit, neváhejte a určitě pište!

Budu se těšit na vaše fotečky a zprávy, jak jste byly spokojené,

Krásný den,

Vaše Maru:-)